Prezentowane zdjęcia produktów mają charakter wyłącznie poglądowy! Ze względu na technikę wyświetlania, warunki wykonywania zdjęć oraz z uwagi na różnice technologiczne producentów, rzeczywisty wygląd produktów może nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach. (np kolor, "pełny / nie pełny gwint" śrub etc.) Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Wkręt WSDSK 4.8x32, samowiercące, łeb PH2, 100 gram

6,90 zł
Brutto

Wkręty WS-SK, samowiercące, do mocowania elementów drewnianych do podłoża stalowego, typu PH-2, 100 gram.

Ilość

 

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia DotPay.

 

Wysyłka UPS / InPost lub odbiór w naszym sklepie stacjonarnym.

 

14 dni na zwrot nieużywanego towaru.

 

Przy zamówieniach o wadze ponad 25kg, ustalimy sposób i koszt dostawy.

Zastosowanie:

Wkręt samowiercący przeznaczony do montażu miękkich materiałów do podłoża stalowego. Stożkowy łeb pozwala na zlicowanie wkręta z płaszczyzną, skrzydełka rozwiercają materiał mocowany uniemożliwiając jego uszkodzenie podczas przewiercania wkręta przez podłoże stalowe.

Charakterystyka:

Wkręty WSDSK, WSDST zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o bezpośrednim mocowaniu drewna do metalu. Wkręty posiadają ostrze wiercące umożliwiające przewiercenie zarówno elementu drewnianego jak również metalowego. Stalowe wypusty pozwalają poszerzyć otwór w elemencie drewnianym, a tym samym umożliwiają swobodne mocowanie wkręta w drewnie. Po przejściu przez element drewniany wypusty ulegają zerwaniu na styku z metalem, a gwint drobnozwojny zaopatrzony dodatkowo w zębate wyżłobienia zapewnia zagłębienie, pewne zamocowanie oraz właściwe dociągnięcie drewna do metalu
_
Cena za 1kg: 69zł

x1988

Data

Materiał:
Stal węglowa pokryta powłoką cynkowa chromianową.
Ilość:
100 gram